Інформація
Пошук

Про що може розповісти хвіст Шиншили?

Корисні відомості про хвіст

Якщо ви коли-небудь замислювалися, чому у шиншил такий довгий хвіст, ось кілька корисних відомостей. Усі шиншили мають довгий і дуже міцний хвіст порівняно з іншими гризунами. Це тому, що шиншили особливо швидкі при стрибках і використовують свій хвіст для рівноваги. Без такого хвоста сильно постраждало б відчуття рівноваги, і шиншила не змогла б рухатися так елегантно, як зазвичай.

Хвіст шиншили є прямим продовженням хребта і надає важливу інформацію про стан хребта тварини. Тож якщо тварина має сильний хвіст, велика ймовірність, що вся його структура скелета здорова і міцна.

Крім того, хвіст шиншили дає уяву про емоційний стан тварини. Положення хвоста та положення волосся дають важливу інформацію про тривожність, хвороби та інші емоції шиншилки. Господар котрий регулярно спостерігає за своїми тваринами, навчається розпізнавати та пояснювати ці ознаки.

Ще одне джерело інформації - хвіст з точки зору кольору хутра. Лише через кілька днів після народження дитинчати по нижній стороні хвоста можна визначити остаточний колір особини. Тим не менш, потрібен певний досвід, щоб розтлумачити всю інформацію, яку нам надає хвіст шиншили.

Закручений  хвіст у шиншили

У деяких шиншил з раннього віку є, так званий, закручений хвіст. Закручений хвіст, як випливає з назви, постійно скручується як у поросяти. Проте ця ознака не впливає на життя та розвиток тварини. Шиншила не має будь-яких недоліків у своєму повсякденному русі.

Це властивість небажана в розведенні шиншил на шкурки, оскільки хвіст потрапляє на тильну сторону спини і тим самим постійно пошкоджує хутро. Для заводчиків та любителів шиншил, як ми, це не має значення. Навіть у багатьох виставках з оцінюванням, закручений хвіст не грає ніякої ролі у присудженні балів.

На заключення

Кожен, хто хоче займатися власним розведенням, має дізнатися про такі особливості тварин у досвідчених шиншиловодів чи з книг. А також обов’язково особисто спостерігати та порівнювати самих тварин. Жодна книга не в змозі замінити ці порівняльні цінності та особистий досвід. 

Сподіваємось, що ми трохи розкрили особливості анатомії та поведінки шиншил. Читайте також інші публікації про цих неймовірних тварин.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Популярні Статті

Про що може розповісти хвіст Шиншили?

Про що може розповісти хвіст Шиншили?

Корисні відомості про хвістЯкщо ви коли-небудь замислювалися, чому у шиншил такий довгий хвіст, ось кілька корисних відомостей. Усі шиншили мають довгий і дуже міцний хвіст порівняно з іншими гризунам..

Топ 20 імен для шиншилки

Топ 20 імен для шиншилки

ЧеріМасяСімкаРозочкаБьянкаПушинкаШпуляНяшаОливкаПампушкаПринцесаШпунькаЯсяФіфаБасяІгруляХрумкаКсюшаЛюсяАліса ..

Рецепт мазі з підмору бджіл

Рецепт мазі з підмору бджіл

На основі підмору бджіл, який неминуче є на будь-якій пасіці, я готую універсальну мазь від "всіх хвороб". У цій статті ви знайдете простий рецепт, який передається в сім'ях бджолярів з покоління до п..

Інструкція Біпін-Т

Інструкція Біпін-Т

Біпін-Т є розчином для приготування емульсії для зовнішнього застосування. Основна діюча речовина – амітраз 12%Спосіб застосуванняПеред застосуванням 1 мл лікарського препарату розводять у 2 літрах те..